سیستم مکانیزه مدیریت انبار

image

راهکارهای مدیریت انبار سپاکو تمامی مسیر تولید از زمان ورود مواد اولیه تا موقع تحویل محصول نهایی به مشتری را در بر می گیرد. ثبت اطلاعات ردیابی مواد به صورت مکانیزه و با استفاده از( دستگاه های اسکنر و یا reader های RFID ) و جمع آوری اطلاعات صورت می پذیرد. درصورت استفاده از شبکه بی سیم انتقال داده، اطلاعات به Host مرکزی منتقل شده و این امکان را فراهم می کند تا فعل و انفعالات عملیات انبار در لحظه انجام شود. این مهم به تصمیم گیری های مدیریتی سریع کمک شایان می کند. ردیابی دستی کالاها در انبار فرآیندی بسیار دشوار است. با استفاده از لیبل های بارکدی و یا تگ های RFID الصاق شده به کالاها در هنگام ورود به انبار و دستگاههای پرتابل جمع آوری اطلاعات، عملیات رسید و حواله با حداکثر سرعت ممکن و بدون دخالت عامل انسان در ثبت داده ها انجام می شود. اطلاعات از دستگاه های Data collation یا خوانندگان RFID به کامپیوتر مرکزی منتقل می شوند. بسته به نوع سیستمی که به کار گرفته شده باشد این ارتباط به صورت در لحظه (online) و یا درفواصل گوناگون (offline) می باشد. سیتم انبار مبتنی بر بارکد و یا RFID موجب دستیابی به صحت و دقت در اطلاعات (بدون وقفه) می شود. مجموعه ها را قادر می سازد تا سطح موجودی انبار خود را کاهش داده و به دنبال آن هزینه های انبارداری را کاهش میدهد. یکی دیگر از مزایای اصلی اتوماسیون انبار، کاهش زمان در تراکنش های انبار داری (به طور مثال انبار گردانی) می باشد. بدین ترتیب با ارتقاء بازدهی، هزینه های نیروی انسان نیز کاهش می یابد.

از آنجایی که جمع آوری و حفظ دقیق سوابق دارایی های ثابت امری پر هزینه و وقت گیر است. شرکت سپاکو راهکاری را پیش روی شما قرار می دهد که به کمک آن قادر خواهید بود تجهیزات با ارزش شرکت خود را به خوبی کنترل نمایید.

هدف ما کمک به شما در به حداکثر رساندن سودمندی در کنترل دارایی های خود و کاهش ضررهای ناشی از فقدان تجهیزات می باشد. با استفاده از ترکیب موبایل کامپیوترها و نرم افزار مدیریت دارایی شما قادر خواهید بود ردیابی دارایی های خود را سرعت بخشید و از اتلاف وقت جلوگیری میکند.