image

راهکارهای نرم افزاری

قدرتمندتر ، موثرتر و کارآمدتر

 

با توجه به ظهور فناوری های جدید ، صاحبان کسب و کار، انتظار راهکارهای نوین ، سفارشی سازی آن و خدمات بهتر را دارند ، از این رو برای جلب رضایت مشتریان خود و بدست آوردن مزیت های رقابتی ، فرایندهای سازمان خود را با راه حل های هوشمندانه ، جهت عملکرد بهتر و سریعتر فعال کنید.

راه حل های فناوران سپاکو شامل مجموعه ایی از نرم افزارها ، سخت افزار و خدمات پشتیبانی میباشد و از جمله مزایای آن :

سرعت مطلوب در روند کار

بهترین تصمیم گیری در زمان درست

بدست آوردن دید عملیاتی جدید

تعییر تجربه مشتری

 افزایش دقت داده ها

راه حل های سفارشی سازی شده ما ، به سازمان شما این اجازه را می دهد ، تا به سطح جدیدی از بهبود عملکرد دست یابید.

 


 

دید بی سابقه

همانطور که زنجیره‌های ارزش یکپارچه جهانی به طور فزاینده‌ای پیچیده و بی‌ثبات می‌شوند، کسب‌وکارها نیاز به دید بیشتری نسبت به دارایی‌های خود دارند. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا مشخص کنید دارایی‌هایتان کجا و در چه وضعیتی هستند.

عملیات بهینه شده

جهانی شدن به معنای فرصت های بیشتر برای رشد کسب و کار شما است، همچنین به این معنی است که پیچیدگی عملیاتی در حال افزایش است. با دید، کنترل و اتوماسیون بیشتر، ما می توانیم عملیات شما را ساده و بهینه کنیم تا بر نوآوری تمرکز کنید.

پرسنل توانمند

کارکنان شما در خط مقدم کسب و کار شما هستند. ابزارهایی را که برای برقراری ارتباط و همکاری نیاز دارند را در اختیار آنها قرار دهید و اینگونه آنها را برای افزایش بهره وری توانمند خواهید کرد.

راه حل های نرم افزاری

راهکار های سپاکو

با اجرا و پیاده سازی راه حل های ارائه شده توسط شرکت فن آوران سپاکو و ایجاد یک زنجیره هوشمند از اطلاعات تجاری خویش از جمله اموال و انبار سازمان، افراد و پرسنل کاری و.... به بهترین ها تبدیل شوید .سپاکو با بومی سازی راه کار های جهانی میتواند نیاز های تجارت شما را مرتفع سازد.

راهکار ها بر اساس صنایع

شرکت سپاکو گسترده ترین راه حل های صنعتی را ارائه می نماید ، که برای پاسخگویی به نیازهای خاص هر صنعت طراحی شده است.

راهکار ها بر اساس فناوری

فناوران سپاکو ارائه دهنده و مجری راهکارهای به روز متناسب با کسب و کارتان با جایگزین نمودن فناوری های مدرن به جای راه کارهای سنتی به بالاتر رفتن راندمان کاری و کاهش هزینه های ناشی از عملکرد های اشتباه کمک میکنید