شرکای تجاری

شرکت هانیول یک شرکت چند ملیت آمریکایی می باشد که در چهار حوزه تجاری فعالیت میکند : هوا فضا ، فناوری های ساختمانی ، مواد و فناوری و راه حل های ایمنی و..... بخش از خدمات و محصولات این شرکت در حوزه سیستم های شناسایی خودکار میباشد.
شرکت زیرا در سال 1969 در کشور امریکا تاسیس شده ، این شرکت در زمینه تولید محصولات سیستم های شناسایی و rfid فعالیت دارد ، البته این شرکت در زمینه تولیدات لیبل پرینتر بسیار موفق بوده است.
این شرکت در سال 1996 تاسیس شد . Microscan یک ارائه دهنده خدمات و راه حل های شبکه با کارایی بالا که با استقرار یک زیرساخت شبکه پیشرفته مجهز به آخرین فناوری و نوآوری در فرآیند، مطمئن ترین و گسترده ترین اتصال را ارائه می دهد .
شرکت omni-id در زمینه تولید محصوللات و تگ های RFID فعالیت میکند این شرکت در سال 2007 در کشور آمریکا ، شهر نیویورک تاسیس شده است .
شرکت soti ارائه دهنده قوی ترین سیستم های هوشمند نرم افزاری می باشد، که به افزایش کارایی و تسهیل تعامل با مشتریان کمک میکند
رول کاور ایتالیا یک شرکت پیشرو در در تولید لیبل می باشد. هدف اصلی این شرکت ، لیبل سازان است که به دلیل توانایی خود در درک کامل نیازهای مشتری، مناسب ترین راه حل ها را ارائه می دهند.