راهکار های سپاکو

image

با هوشمند سازی کسب‌وکار می‌توانید هوشمندانه تمامم داده‌ها، دارایی و کارکنان خود را مدیریت کنید.

ازجمله اتفاق‌های خوبی که رقم می‌خورد: تجزیه‌وتحلیل و پیش‌بینی پیامدها و گرفتن بهترین تصمیم در زمان درست

درواقع این همان لازمه موفقیت در هر تجارتی است که با اجرا راه‌حل مناسب به آن دست پیدا می‌کنید

راه حل های سپاکو

مدیریت انبار

راهکار مدیریت انبار شرکت سپاکو امکاناتی از قبیل کسب اطلاعات به روز،اتوماسیون و فناوری چاپ را در زیرساخت های انبار،برای شما فراهم می نماید.

مدیریت اموال

قابلیت مشاهده و بررسی تمام دارایی ها، پرسنل و فرایند ها برای داشتن یک زنجیره تامین یکپارچه ، مولد بسیار مهمی است. با استفاده از ابزار و نرم افزار های مناسب میتوانید به ر احتی مدیریت تمام امکانات اموال خود را مشاهده کنید.

مدیریت موجودی

هر سازمانی که دارای موجودی و یا محصولات زیادی باشد به جهت خدمت رسانی بهتر به مشتریان و ایجاد یک کسب و کار سودآور، نیازمند دستیابی به اطلاعات دقیق محصولات در زمان جا به جایی آن ها است. با یک راهکار مدیریت مناسب مشکلات موجود را از میان بردارید

لیبلینگ

معمولا" صنایع تولیدی به دلیل عدم وجود یک روند مکانیزه در واحد بسته بندی، جهت ثبت اطلاعات این قسمت، دچار مشکلات عدیده ای می شوند. تکیه بر روشهای دستی و دخالت عوامل انسانی در جمع آوری اطلاعات ، فرآیند تولید و بسته بندی منتهی به ایجاد حجم وسیعی از داده های غیر قابل اطمینان در مجموعه می شود.

اتوماسیون خط تولید

با هوشمند سازی تجارت خود به بهروری و اثر بخشی هر چه بهتر پرسنل خود درخط تولید کمک میکنید، بدین شکل که برای اجرا کار های تکراری و ساده دیگر نیازی به وقت گذاشتن پرسنل شما برای آن کار نیست و میتوانید، با محول کردن کارای با ارزش تر و مهم تر به بازدهی بیشتری دست پیدا کنید.

مدیریت اطلاعات

آغاز گر دوره جدیدی از تحولات در تجارت خود باشید که توسط شما هدایت میشود به راحتی میتوانید در هر کجا که هستید دسترسی به اطلاعات داده ها ، ارتباطات ، گردش کار و ... را داشته باشید.